A+ R A-


Muzułmański prawnik z Iranu, który reprezentował pastora skazanego na śmierć za wiarę chrześcijańską, został skazany na 9 lat więzienia i wkrótce ma rozpocząć odbywanie kary.

Więcej…

BBC spotkało się z krytyką ze strony grup pro-life po tym, jak zapowiedziało, że chce nadać na żywo program radiowy z kliniki aborcyjnej.

Więcej…

Mogła być pierwszą damą Wielkiej Brytanii, ale wolała zostać benedyktynką.44-letnia obecnie Laura Adshead w 1990 i 1991 roku spotykała się z Davidem Cameronem, obecnym premierem Zjednoczonego Królestwa.

Więcej…

W dniu wydania nowej książki dokumentującej na fotografiach Światowy Dzień Młodzieży w Madrycie w 2011 roku, kardynał Antonio Maria Rouco Varela wspominał to wydarzenie jako „potężną” szansę na nawrócenie.

Więcej…

Rozwścieczony tłum podpalił kościół w stolicy Sudanu. W świątyni zwykli modlić się mieszkańcy Sudanu Południowego.

Więcej…

„Jako chrześcijanie, jako członkowie mniejszości religijnych w Pakistanie żądamy równych praw i szans, pełnego szacunku i wolności”, powiedział Joseph Coutts, arcybiskup Karaczi, przewodniczący Konferencji Episkopatu Pakistanu.

Więcej…

Oto kilka pytań, które są krótkim sprawdzianem ze znajomości Biblii.

Więcej…

22 osoby zginęły, a 36 jest rannych po tym jak w wiejskiej osadzie w Nigerii zawalił się dach katolickiego kościoła.

Więcej…

Kubańska Komisja Praw Człowieka poinformowała, że 43 dysydentów zostało aresztowanych przez komunistyczny rząd na fali nowych represji, które rozpoczęły się 2 kwietnia w Santiago de Cuba.

Więcej…

Konferencja Katolickich Biskupów Filipin odradza praktyki krzyżowania się w Wielkim Tygodniu.

Więcej…

Strona 5 z 19